Teklif Al

Portfolio Category: Yağsız Pet Şişirme Kompresörü

"One of the World's Largest and Oldest Established Manufacturers of Oil-Free Compressors"

1852 yılında kurulan Bellis & Morcom, yüksek kaliteli yağsız pistonlu kompresörler konusunda global bir tedarikçidir. 160 yılı aşan bir tecrübe ile; dayanıklı, güvenilir ve sağlam, size çözüm olacağına inanabileceğiniz kompresörler ürettiklerini savunurlar. Pet şişirme kompresörlerinin yanı sıra hidroelektrik santralleri ve küresel sanayi uygulamalarında tercih edilen kompresörleri mevcuttur. Bu uygulamalara; havacılık, otomotiv, kimya, ilaç ve petrokimya, gıda ve içecek, metal ve metalurji, petrol ve gaz, plastik sektörü, enerji-güç üretimi ve üniversiteler örnek verilebilir.

Pet Şişirme için Yağsız Kompresörler

Belliss & Morcom PET şişe pazarı için yağ􀀀sız kompresör üretiminde 35 yıllık deneyim sahibidir ve bugün dünyadaki en büyük PET şişe fabrikalarına kompresör tedarik etmektedir. Bellis & Morcom kompresörleri güvenilir, verimli ve düşük maliyetli PET şişe üfleme faaliyetlerinin standardını belirlemektedir.

Olağanüstü Performans & Düşük Enerji Tüketimi

Bellis & Morcom; kompresörlerin çevre üzerindeki etkisini bilir ve müşterilerinin çevreyi koruma amaçlarına aktif olarak destek verir. Müşterilerine verimli olmayan enerji tüketiminin azaltılmasından, şirketin “karbon ayak izinin” düşürülmesine kadar pek çok konuda yardım eder. Müşterilerinin hedefleri ne olursa olsun, Bellis & Morcom çözümleri; uygun, verimli ve güvenilir ürünleri sayesinde bu hedeflere ulaşılmasına yardımcı olur.